O Centrum Językowym C.J.

Centrum Językowe C.J. już od 2006 roku świadczy usługi językowe z zakresu języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kursów językowych oraz usług tłumaczeniowych.

Kilka słów o założycielce i idei Centrum Językowego C.J.

Nazywam się Anna Ryncewicz. Odkąd sięgam pamięcią, języki obce zawsze były moją pasją. Na początku lubiłam tylko się ich uczyć, później doceniłam możliwość komunikowania się w językach obcych, a z czasem odkryłam w sobie potrzebę przekazywania innym zdobytej wiedzy. Dlatego swoją pracę zawodową postanowiłam związać z przedsięwzięciem, które pozwala mi zarażać moją pasją językową innych, dając im jednocześnie wiele przyjemności.

Języka angielskiego uczę już od prawie 10 lat, tłumaczeniami zajmuję się od 2005 roku i oba zajęcia nieprzerwanie sprawiają mi ogromną frajdę. Lubię spotykać nowych ludzi, poszerzać swoją wiedzę, a praca w charakterze lektora i tłumacza daje mi ku temu doskonałe możliwości.

Lektorzy i tłumacze z którymi współpracuję to profesjonaliści, dla których, tak jak dla mnie, języki obce są nie tylko pracą, ale i pasją. Staramy się, żeby i dla naszych słuchaczy nauka języka obcego była zarówno wielką przyjemnością, jak i pożytecznym zajęciem!

Kontakt

Plac Kasztanowy 5
62-095 Murowana Goślina
609 489 343
biuro@centrum-cj.pl

oferujemy

projekt i wykonanie: webwizards